Чи виконують міста законодавство про доступ до публічної інформації ?

Інститут Політичної Освіти за підтримки Міжнародного Фонду «ВІДРОДЖЕННЯ» реалізовує проект «Статут громади – основа правового забезпечення доступу до публічної інформації на місцевому рівні».

         16 січня 2013 р. в м. Харків відбудеться презентація результатів першого етапу проекту – перевірка статутів громад, регламентів рад, виконавчих комітетів на відповідність Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Передусім буде розглянута ситуація в наступних містах:

Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Полтава, Суми, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Макіївка, Горлівка, Дніпродзержинськ, Краматорськ, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Алчевськ, Павлоград, Нікополь, Лисичанськ та Єнакієве та інші найбільші міста України.

Спільно з громадськістю будуть обговорені плани подальших дій в напрямку приведення у відповідність роботи місцевої влади до чинного законодавства.

До участі в дискусії ми запрошуємо представників влади, журналістів, громадських діячів, голів та заступників місцевих рад, секретарів міських рад, депутатів місцевих рад, зацікавлених осіб.

Місця проведення: м. Харків, вул. Плеханівська, 18. гот.комплекс «Старт»

Час проведення: з 10:30 до 14:30 (програма додається).

Просимо повідомити про участь в заході за електронною поштою: prozorarada@gmail.com, або за телефонами: +380672764980, тел./факс: +38-044-278-55-16, +38-044-235-97-63.

 

З повагою,

керівник програми практичної політики

Інституту Політичної Освіти,

експерт проекту «Статут громади – основа

правового забезпечення доступу

до публічної інформації на місцевому рівні»                      Олександр СОЛОНТАЙ

 

14.01.2013 р.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут