Ідея українських розмовних клубів набуває популярности

В Україні розпочав роботу вже другий за останні дні український розмовний клуб. 6 січня одеські шанувальники української мови  зібралися в місцевій «Книгарні-кав’ярні», щоб поговорити про Різдво і вдосконалити свої знання мови. Одесити взяли приклад з Донецька, де подібний клуб запрацював у грудні.

         «В Одесі не є проблемою знайти україномовне середовище – складно розмовляти чистою українською, – розповідає організаторка клубу Людмила Гребенюк. – ми ставимо собі за мету розширення словникового запасу відвідувачів клубу та розвиток комунікативних навичок».

Тим часом молодь з українського розмовного клуба Донецька організувала різдвяний вертеп та співала колядки в центрі міста.

Мережа розмовних клубів створюється з ініціативи руху «Простір свободи» в рамках проекту «український мовний простір» і має охопити різні міста Сходу та Півдня України.

«Ми не плануємо замикатися в «мовні гетто», навпаки, клуби  допоможуть усе більшому числу людей вільно спілкуватися українською в будь-якому середовищі», – відзначає координатор проекту донеччанин Сергій Стуканов.

Новина на сайті http://dobrovol.org/article/279/

1 Comment

 1. Гарна справа. Знаючи державну мову досконало:

  – знайдешь кращю роботу;
  – матимеш більше інформації з перших джерел;
  – подорожуватимеш рідною країною комфортно;
  – і т.п.

  Результатом буде більш цікаве та успішне життя.

Comments are closed.