Мажоритарники у фракції Партії регіонів стали в позу через картки

Депутат-мажоритарник, якій увійшов у фракцію Партії регіонів, Віктор Бондар заявив, що мажоритарники, які увійшли до фракції, не здають карток для голосування.

Про це він повідомив у програмі “Громада” на хмельницькому обласному ТРК “Поділля-Центр”, передає УНІАН.

“Після вступу нам висунули вимогу: здати картки для голосування, аби вони голосували синхронно. Мовляв, така фракційна дисципліна. Ось тут ми встали у позу: картки не здаємо, оскільки балотувалися по округах та давали обіцянки людям”, – зазначив Бондар.

Як приклад Бондар навів голосування за законопроект про декриміналізацію статей Кримінального та Кримінального процесуального кодексів, за якими засуджено Юлію Тимошенко та Юрія Луценка, коли вісім депутатів-мажоритарників з фракції ПР проголосували “за”.

Як відомо, Бондар був обраний по мажоритарному округу і позиціонував себе прихильником опозиції. Після обрання до ВР він увійшов до фракції ПР, пояснивши це тим, що за новим регламентом, позафракційні депутати є безправними.

УП

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут