Мізантроп Вонакул: Всі сидять, япона мать!

Цю пієску Мізантроп Вонакул написав після арешту Юрія Луценка. Тоді здавалося, що це тимчасово – полякати. Але минуло стільки часу і нічого не змінилося, лише окремі персонажі відійшли. Тому Мізантроп Вонакул вирішив її озвучити.

Один фрагмент для розігріву:
ЯНУКОВИЧ. Ну, хорошо. (їсть суші). Ви там, товаришу міністр, Луценку в слідчому ізоляторы поставте … еее…
МОГИЛЬОВ. Йолку?
ЯНУКОВИЧ. (радісно) Йолка вже стоїть. (співає) Йолка, йолка, на Майдані йолка. Радість нам дарує кожна її голка. Жити стало краще. В нас життя на славу. Йолку нам поставив сам глава держави. (сміється)
МОГИЛЬОВ. А что же тогда?
ЯНУКОВИЧ. Ти коли державну мову вивчиш? А то і я з тобою збився. Ні по-англійськи, ні по-українськи, ні по фені – суржик, бля. Бери з Азарова приклад. Не йолку, а ялинку.
МОГЛИЛЬОВ. Будет сделано. Ялынку – Луценко, на понятной ему мове.
ЯНУКОВИЧ. Ти йому ще постав… еее… Як це буде державною мовою? Одним словом – парашу… А унітаз прибери, щоб жізнь мьодом не казалася.
МОГИЛЬОВ. Будет сделано. То есть – зроблено. ЯНУКОВИЧ. Ну іди. Виконуй. Щоб він знав як настоящу зону топтати. Потопче (сміється іронічно) може, президентом стане. (ковтає суші).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут