Мирні зібрання у Севастополі. Дані за 2012 рік.

Ініціювати мирні зібрання стали рідше, забороняти – частіше.

Майдан-Моніторинг” отримав відповідь від Севастопольської обласної державної адміністрації щодо метолології і результатів проведення моніторингу мирних зібрань у цьому місті.

Для порівняння – 2011 року у Севастополі було подано, відповідно до ст.39 Конституції України,  142 повідомлення про проведення мирних зібрань, на що влада відреагувала 11-ма позовами, за 5-ма з яких було прийнято судом рішення про заборону мирних зібрань. У 2010-му ж році організатори мирних зібрань повідомляли про відповідні наміри 174 рази, а судових заборон, за наявними даними (отриманими від того ж джерела), не було.

Цим повідомленням “Майдан-Моніторинг” починає оприлюднювати дані нашого щорічного всеукраїнського дослідження стану дотримання в Україні права на мирні  зібрання. Тож далі буде, слідкуйте за новинами.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут