Офіційно: В Україні немає проблем з оформленням закордонних паспортів

З 2 січня 2013 року підрозділи Державної міграційної служби України розпочали оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Проблем та затримок в оформленні документів в Україні немає.

Наприкінці 2012 року ДМС України проведено всі необхідні підготовчі заходи, пов’язані з передачею  від МВС України функції з оформлення закордонних паспортів. Зокрема, передано необхідну документацію, обладнання, здійснено передбачені законодавством заходи з закупівлі бланків, здійснено підготовку фахівців тощо. У перших числах січня мали місце поодинокі випадки незначних (до 3 днів) затримок у видачі документів за заявами, оформленими до 1.01.2013, пов’язані із технологічними процесами передачі справ від МВС до ДМС України.

На сьогодні підрозділи міграційної служби приймають заяви громадян на оформлення документів для виїзду закордон, у тому числі і на термінове (до 10 днів) оформлення, а також видають паспорти за заявами, поданими до 1.01.2013 до підрозділів МВС. Також у штатному режимі триває процес виготовлення та відгрузки готових документів у всі області України.

Станом на 15 січня 2013 року, жодних причин для затримок в оформленні паспортів громадянина України для виїзду за кордон в Україні не існує.  

Прес-служба ДМС України

За темою читайте також “Паспорт