“… переведена на денну форму навчання студентка Королевська закінчила університет заочно.”

Міністр праці та соціальної політики Наталія Королевська заочно закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля у 1997 році.

Про це йдеться у відповіді вузу на інформаційний запит “Острова”. Начальник центру зв’язків з громадськістю університету Г.Щербак розповів, що 9 вересня 1993 року наказом по Східноукраїнському державному університету Н.Королевська у зв’язку з переведенням на 2 курс економічного факультету (денна форма навчання) з Вищої школи економіки міста Алчевська була допущена “до ліквідації доздач”.

При цьому, переведена на денну форму навчання студентка Королевська закінчила університет заочно.

“У 1997 році Королевська Н.Ю. закінчила спеціальність “Менеджмент у виробничій сфері”… Захист дипломного проекту на тему “Управління матеріальними ресурсами підприємства” відбувся 17 червня 1997 року. На підставі рішення Державної екзаменаційної комісії Королевській Н.Ю. присвоєна кваліфікація менеджера з врученням диплома встановленого зразка”, – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут