Прокуратура Тернопільщини направила до суду справу про торгівця людськими органами

03.01.2013

 Повідомлення для ЗМІ

Прокуратурою області направлено до суду кримінальне провадження щодо жителя Тернопільщини за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини). 

 Обставини справи:

Житель Тернопільщини підшукував та вербував молодих людей з хорошим здоров’ям, у яких виникли серйозні фінансові проблеми, організовував їхній виїзд за кордон, забезпечивши паспортами і документами, та передавав спільникам для проведення операцій з вилучення нирок. Операції проводились у медичних центрах Еквадору, Коста-Ріки та Шрі-Ланки, за що донори отримували грошову винагороду у розмірі 10 тис. доларів США.

Зловмисник встиг переправити за кордон шістьох донорів, за кожного з яких отримав 2 тисячі доларів.

 Додатково:

На даний час торгівець людськими органами перебуває під вартою. Тепер йому, згідно з санкцією інкримінованого злочину, загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут