“Регіонали” і Компартія злякалися кримінальної відповідальності за кнопкодавство

 

У Партії регіонів і Компартії не підтримали ідею введення кримінальної відповідальності для депутатів за порушення процедури голосування.

Про це у вівторок пише Комерсант-Україна.

“Конституція передбачає депутатську недоторканність! Про який тюремний строк може йти мова? Це юридично безграмотно! За такий закон Верховна рада не проголосує!” – заявив  заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Юрій Самойленко.

За словами депутата, представники опозиції наполягають на персональному голосуванні, щоб “показати себе борцями за справедливість”.

“Це піар-хід! Опозиція сама постійно порушує закон, взагалі відмовляючись голосувати! Або коли йде із зали! Вони самі підпадають під юрисдикцію своєї ініціативи”,— зазначив Самойленко.

Лідер КПУ Петро Симоненко назвав ініціативу “маячнею”.

“Є конституційна норма про персональне голосування, і ми її завжди виконували! Цей закон про кримінальну відповідальність для депутатів – це навіть не популізм, а, вибачите, брєдятіна якась! Переконаний, що мої товариші по фракції цей політичний маразм підтримувати не будуть”,- заявив він.

Раніше повідомлялося, що лідери опозиції внесли до Верховної Ради законопроект про введення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на засіданнях парламенту.

УП

3 Comments

  1. . І до чого тут “піар-акція, маразм”, п. Самойленко, Симоненко? В Конституції України записано про персональне голосування! Якщо депутат не виконує вимогу основного Закону України, то він має нести відповідальність. В Конституції не вказується як, це прописується в Законах, то депутати і внесли доповнення до Кримінального кодексу, реалізуючи статтю Конституції. Щодо позиції ПР, то немає жодних сумнівів – Конституцію вони гвалтують, як миколаївські гвалтівники О.М. Комуністи є посібники цих гвалтівників. Шкода, що люди в Україні продовжують ці партії підтримувати. Врешті, порушення Законодавства повертається до пересічних громадян, незалежно від того, яку партію вони підтримували. Он вчительку Москаленко в Києві викидають з будинку, бо бандюкам потрібна земельна ділянка в центрі міста, відомо про це всій Україні, Президенту!! І що є реакція Януковича? Кожний з нас може бути на місті цієї вчительки, бо банда ПР і КПУ при владі. І ця банда звинувачує опозицію??!!

  2. ну и где они испугались, как сказано в названии статьи?Эти уроды боятся только смерти. С…ли они на нас с высокой горки.Кстати, а где закон про люстрацию? Правда, он тоже не пройдет.Господи, сколько же у нас продажных….

  3. А если депутат заболел или семейные обстоятельства, или в командировке, или выполняет возложенные на него депутатские поручения или обязанности (участие в депутатской следственной комиссии и т.п.)? Что тогда его в тюрьму? Бредовое предложение! Выход из ситуации предлагаю такой – если депутат отсутствует по уважительной причине, то он должен уведомить об этом Секретариат ВР, учитывая это Секретариат разрешает поручить голосование за отсутствуещего другому депутату.

Comments are closed.