Рибак заявив, що “Питання вступу України до Митного союзу не стоїть”

Питання вступу України до Митного союзу (МС) не стоїть. Про це заявив в інтерв’ю “5 каналу” голова Верховної Ради України Володимир Рибак. “Євроінтеграція в усіх партіях, які пройшли до Верховної Ради – одне з головних питань. Треба європейські стандарти життя…Тут мабуть буде спільна заява всіх фракцій…зараз розглядається це питання”, – зазначив спікер.

Рибак також наголосив, що Росія є для України стратегічним партнером. “Що стосується двосторонніх відносин – тут питань нема. Що стосується Митного союзу – тут експорт працює, прийде час – будемо розглядати це питання”, – відзначив спікер.

Він також наголосив, що “Україна ніякої заяви нікуди не направляла”. “Питання вступу України до Митного союзу не стоїть, це питання вивчається…Президент сказав, що сказав…Ми будемо співпрацювати з Митним союзом – так і буде”, – зазначив Рибак.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут