Сьогодні християни об’єднуються у молитві за збереження створеного Богом світу

Сьогодні, 21 січня, в рамках Тижня молитов за єдність християн, християнський світ об’єднується у молитві за збереження нашого навколишнього середовища і всього створеного Богом світу. Гасло сьогоднішнього дня: «Йти з Богом – дорогою дітей Землі» вказує на те, що не можливо вести мову про цілісну віру і життя у Христі без нашого відповідального ставлення до всього створеного Богом світу.

Християнські Церкви виявляють свідомість, що сучасні екологічні проблеми становлять вагомий виклик для всіх християн, на який можна ефективно відповісти лиш спільними зусиллями. Рівно ж є очевидним, що старання християн різних деномінацій для збереження створеного Богом світу є вагомим механізмом діалогу у процесі пошуку відновлення втраченої єдності.

Комісія «Віра та устрій» Всесвітньої ради Церков та Папська рада сприяння єдності християн видали спеціальні імпульси, медитації, запитання для роздумів, а також молитви на кожен день Тижня молитов за єдність християн, які вони рекомендують перекласти на національні мови і взяти за основу при проведенні відповідних екуменічних заходів.

Бюро УГКЦ з питань екології переклало відповідні матеріали на четвертий день (21 січня), які по праву можна вважати екологічними, тому що в них чітко виражається спільна відповідальність всіх людей за Богом створений світ. В дусі рекомендацій Всесвітньої ради Церков та Папської ради сприяння єдності християн Екобюро просить душпастирів Християнських Церков України та всіх людей доброї волі долучитися до молитви за збереження створеного Богом світу.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут