УДАР розпочав реальну боротьбу з кнопкодавством

Віталій Кличко 22 січня подав позовну заяву від політичної партії «УДАР» в Окружний адміністративний суд м. Києва. Кличко позивається до голови Верховної Ради Володимира Рибака і вимагає визнати протиправними дії спікера під час голосування за відставку Сергія Арбузова з посади голови НБУ і призначення Ігоря Соркіна на цю посаду. Лідер “УДАРу” наполягає, що спікер не забезпечив виконання норм Конституції під час голосування у парламенті.

Лідер «УДАРу» підтримав ініціативу представників місцевих організацій у боротьбі з «кнопкодавством». Партійці обурені цинізмом провладних депутатів, які затято голосують за себе і одразу за кількох відсутніх у залі соратників.

Політична партія «УДАР» подала також позов у Вищий адміністративний суд України щодо визнання постанови Верховної Ради «Про звільнення Арбузова С. Г. з посади Голови Національного банку України» та «Про призначення Соркіна І. В. на посаду Голови Національного банку України» незаконними.

Партія «УДАР» готує конституційні подання щодо перевірки відповідності Конституції України (конституційності) вказаних постанов Верховної Ради України.

В “УДАРі” зазначають, що відстоюватимуть особисте голосування народних депутатів і дотримання ними законів та Конституції і в іншій спосіб. Вже на першій погоджувальній раді перед наступною сесією фракція наполягатиме на внесенні до порядку денного першочерговим питання про запуск системи “Рада-3”- так званої сенсорної кнопки.

Також депутати “УДАРу” контролюватимуть письмову реєстрацію нардепів перед кожним засіданням парламенту.

В партії зібрали документальні підтвердження – матеріали, що свідчать про неособисте голосування депутатів у залі. Ці фото та відео факти будуть наведені у суді.

«Це тільки початок процесу оскарження протизаконних рішень піаністів у ВР. Сьогодні позови готують наші партійці в усіх регіонах. І ми закликаємо небайдужих громадян приєднуватися до боротьби з кнопкодавами. Ми надаємо форму позову, яку може заповнити будь-який громадянин і теж спрямувати в Окружний адміністративний суд столиці, – підкреслив лідер “УДАРу”. – Якщо суди закриють очі на грубі порушення законів тими, хто їх ухвалює, ми звертатимемося до Європейських інституцій. Права і інтереси громадян в Україні повинні бути захищеними”,-  наголосив Віталій Кличко.

Файли для завантаження (щоби завантажити файли, перейдіть сюди)

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "УДАР розпочав реальну боротьбу з кнопкодавством"

  1. Тарас | 13-04-2013 06:52 at 06:52 |

    Даже физиономии “патриотов” выглядят по клоунски. И так понятно, что охота порулить, оторвать что-нибудь для дома, для семьи, но для этого ведь мозги надо и поддержку нормальных людей. Три политических вектора, одной национальности, не способны создать привлекательный образ “отца” народа, а трёхголовый еврей только способен распугает и без того неадекватную толпу сторонников. Напряг у оппозиции с “щирими українцями”, хотя и натягивают на себя вышиванки и “мова” грозно звучит в адрес власти, всё равно более к лицу этих “трёх богатерей” ярмолки, кипа и маца.

Comments are closed.