«Як писати цікаво про земельні проблеми в містах?»

21-го січня 2013 року, о 14.00 приєднуйтесь до вебінару «Як писати цікаво про земельні проблеми в містах?».  Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує громадських активістів, молодих журналістів, блогерів та всіх зацікавлених долучитись до цього інтерактивного заходу. Вебінар відбудеться за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

Ведучий – Ігор Луценко, журналіст, блогер, громадський активіст. Один із захисників Гостинного двору.

В ході вебінару, учасники дізнаються про те як привертати увагу до проблем незаконного заволодіння земельними ділянками та як поєднувати блогерство та громадську активність.

Щоб стати учасником вебінару, необхідно здійснити два простих кроки:

1. Зареєструватись на сайті www.anymeeting.com.

2. Надіслати заявку на адресу ravchev@gmail.comде вказати: імя, прізвище, місто з якого Ви, організацію яку Ви представляєте ( за наявності) та посилання на Ваш блог чи сайт(за наявності).

Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні. Більше інформації Ви можете знайти на сайті «Генплан – ключ до твого міста»  –  cityplan.in.ua

Контакти:

Равчев Олександр  –  менеджер з організації вебінарів.

тел. 093 682 36 47

e-mail: ravchev@gmail.com

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут