Діду, а де ти був в той момент коли вилучали тираж “Фокусу”?

Що це за історія з вилученням з обігу накладу журналу ФОКУС : Хто або що за цим стоїть? І чому тираж провідного національного аналітичного видання (яке чи не єдине ще “з перцем” пише про оточуючий нас Мордор) таки вилучили, коли він вже добу був на полицях, і коли дехто вже встиг його купити і прочитати?

Всі продавці газетних кіосків пошепки по секрету одноголосно твердять, що видавець заборонив їм продавати-поширювати цей злополучний випуск, присвячений третій річниці інавгурації нашого гарячолюбімого Віктора Федоровича.

Що це? Це перевірка нас з вами чи як дехто стверджує -вдала PR акція видавництва?

Якщо це перевірка нас з вами, то вочевидь постає питання – це тільки початок падіння країни в прірву чи це вже дно? Адже посягають не на щось абстрактне – а абсолютно конкретно і цілком реально відбирають у нас з вами свободу – свободу слова!

Питання, яке вочевидь цікавить замовника цього дійства: “А який же у них там терпець? Цікаво, увірветься він цього разу чи ні?”

Журналістам відрізають язика іржавою бритвою і заклеюють рот скотчем – щоб не писали більше! Кати роблять це – привселюдно. Публічно. Відкрито. “Акул пера” позбавляють можливості чесно робити свою роботу і інформувати нас, суспільство про те, що все ж таки відбувається в цій країні. Але схоже, що всім або майже всім начхати. Ніхто і не помітить того, що сталося. Адже всі зайняті своїми справами, і всіх влаштовує дане становище речей, чи не так?

Вибори у нас вкрали. Незалежні суди – давно знищили. Малий і середній бізнес – задушили податками.

Нас знову “дєлают как котят”, а ми мовчимо.

“Візмемо у них тепер свободу слова. Навіщо вона (свобода) рабам?” – так вочевидь думають кукловоди.

Ну що, Україно, далі робитимемо вигляд, що нічого не сталося?

Якщо Вам начхати на себе – подумайте про своїх дітей і онуків. Як Ви будете дивитись їм в очі, коли Вас запитають: “Діду, а де ти був навесні 2013-го в той момент коли вилучали тираж “Фокусу”?

Хто ми – раби? Котята? Насєлєніє?

Що буде далі? Що вони захочуть наступного разу?

Відбиратимуть бізнес у будь-кого просто так? Призначатимуть когось монархом пожиттєво в “парламенті”? Гвалтуватимуть наших дружин, сестер, племінниць? Продаватимуть наших дітей на органи?

Адже про це більше нікому буде написати.

Незалежну пресу щойно публічно стратили!

Ну що, дорогі мої брати і сестри, далі мовчатимемо і робитимемо вигляд, що нічого не сталося?

Вибір – за вами!

p.s.На сході кажуть: краще померти як тигр, аніж прожити все життя як миша.

Avvocato Oleg

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "Діду, а де ти був в той момент коли вилучали тираж “Фокусу”?"

 1. Дідусь | 25-02-2013 02:29 at 02:29 |

  Це піар-акція журналу. Бо чого б його прятати, як що там нічого нового нема?

 2. Дідусь | 25-02-2013 02:32 at 02:32 |

  Найєм подався на заробітки до журналу ФОКУС? Бо чого б ото він так рвав рубаху, наче його заборонили?

 3. врятований швидкою iнфарктник | 25-02-2013 10:01 at 10:01 |

  i навiщо такий *пiар*? , журнал купують, а от спробуйте прочитати в iнтернетi бiльшiсть статей в *Украiнському тижнi*, вони – закритi i вже давно, це також – пiар? правильна стаття, почали остаточно душити, щоб всi вiдчули * покращення*, а то поставили бабусi телефон – уже усi радi, ну так призначте цього *гаранта* начальником телефонного вузла – i буде з нього

 4. Дзвенислава Чайківська | 25-02-2013 12:33 at 12:33 |

  Звичайно мовчати не можна, але де і як протистояти?!!!

Comments are closed.