До рішучої оборони готуються підприємці ринку “Анела”

Гарячі події очікуютсья 11 лютого на ринку «Анела», що на Героїв Севастополя, 37 у Києві.

Підприємці, що працюють на ринку, повідомили напередодні про те, що невідомий чоловік розклеїв оголошення, в яких стверджується, що буцім-то даний ринок більше не працює, а 11 лютого об 11-й годині його почнуть зносити.

Підприємці здивовані, але готуються до оборони своїх робочих місць. Вони оголосили про поновлення безстрокової акції протесту проти знищення ринку та висловлюють готовність рішуче оборонятися від спроб у незаконний спосіб позбавити їх роботи. Дехто з підприємців, поскаржившись на нестерпну фінансову скруту, заявив, що в разі знищення робочих місць на ринку «Анела» вдасться до суїциду.

На ринку вважають, що за спробами знести цей торгівельний майданчик стоять інтереси Василя Горбаля. Ніби-то він давно намагається звільнити цей майданчик для побудови чергового хмарочоса.

Для довідок:
093-377-75-25
099-305-87-32

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут