Доповідь «Права людини в Україні» – 2012. Презентація

27 лютого 2013 року о 10 год. в приміщенні інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5 а) відбудеться прес-конференція, присвячену оприлюдненню  щорічної доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні 2012» українською та англійською мовами. Створення доповіді координувалося УГСПЛ за підтримки Національного фонду демократії (США).

Доповідь «Права людини в Україні»  використовується національними та міжнародними організаціями для оцінки загального стану з правами людини в Україні. Вона випускається щорічно, починаючи з 2004 року. У складенні доповіді взяли участь близько 40 правозахисних організацій з усіх регіонів України і близько 60 експертів в галузі прав людини. Книга формату А4 містить в собі 33 розділи на 560 стор. Зміст доповіді дивитися тут contents_ukr.

Учасники прес-конференції: Аркадій Бущенко, Євген Захаров, Катерина Левченко.

У той же день з 12.00 (реєстрація з 11.30) до 17 відбудеться презентація доповіді в Великій конференц-залі НАН України (вул. Володимирська, 55) , на якій автори розділів доповіді (А.Бущенко, В.Гарбар, Є.Григоренко, А.Діденко, Є.Захаров, Л.Калашник, О.Матвійчук, М.Щербатюк, В.Щербаченко, В.Яворський та інші) охарактеризують стан із правами людини та основними свободами і буде проведена дискусія з цього приводу. Робочі мови – українська, англійська. Буде забезпечений синхронний переклад. Кожен учасник отримує примірник доповіді українською або англійською мовою.

Запрошуємо на прес-конференцію та презентацію.

Експерти Майдан Моніторингу написали розділ XI.  СВОБОДА МИРНИХ ЗІБРАНЬ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут