Фотографії Бучацького монастиря визнали одними з кращих у “Вікіпедії”

Фотографії бучацького фотографа Віктора Гребеньовського, визнали один з кращих в конкурсі від інтернет-енциклопедії “Вікіпедія”. Чоловік вислав кілька знимків Василіянського монастиря, який знаходиться в Бучачі

“Вікі любить пам’ятки” – фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що 2012 року проводився в 35 країнах світу регіональними країнами світу.

Мета конкурсу – зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити ці фотографії на Вікіпедії – вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.
Конкурс тривав з 1 до 30 вересня.

Протягом цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажували свої фотографії на Вікісховище ( В Україні – 33 142 шт.). Тепер усі світлини можуть бути вільно та безкоштовно використані за умови зазначення оригінального авторства.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Вікі любить пам’ятки” та презентація фотовиставки кращих робіт відбулася 4 листопада. На фотовиставці були представлені 54 фотографії з України та 11 кращих фотографій з інших країн, що також проводили конкурс “Вікі любить пам’ятки” і вчасно опублікували свої результати, серед яких наші сусіди – Польща, Росія та Румунія. Серед них – фотографія Віктора Гребеньовського з Бучача Василіянський монастир, м.Бучач Тернопільської області.

 

Доба

Бучацький монастир, фотограф Віктор Гребеньовський