Фотографії Бучацького монастиря визнали одними з кращих у “Вікіпедії”

Фотографії бучацького фотографа Віктора Гребеньовського, визнали один з кращих в конкурсі від інтернет-енциклопедії “Вікіпедія”. Чоловік вислав кілька знимків Василіянського монастиря, який знаходиться в Бучачі

“Вікі любить пам’ятки” – фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що 2012 року проводився в 35 країнах світу регіональними країнами світу.

Мета конкурсу – зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити ці фотографії на Вікіпедії – вільній енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.
Конкурс тривав з 1 до 30 вересня.

Протягом цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажували свої фотографії на Вікісховище ( В Україні – 33 142 шт.). Тепер усі світлини можуть бути вільно та безкоштовно використані за умови зазначення оригінального авторства.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу “Вікі любить пам’ятки” та презентація фотовиставки кращих робіт відбулася 4 листопада. На фотовиставці були представлені 54 фотографії з України та 11 кращих фотографій з інших країн, що також проводили конкурс “Вікі любить пам’ятки” і вчасно опублікували свої результати, серед яких наші сусіди – Польща, Росія та Румунія. Серед них – фотографія Віктора Гребеньовського з Бучача Василіянський монастир, м.Бучач Тернопільської області.

Доба

Бучацький монастир, фотограф Віктор Гребеньовський

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут