Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликала НРКУ терміново відновити мовлення українського радіо

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликала НРКУ терміново відновити мовлення й готова разом із НРКУ та Держкомтелерадіо знаходити шляхи виходу з кризи.

Національна радіокомпанія не має права нехтувати інтересами слухачів, порушуючи умови ліцензій – говориться в заяві.

5 лютого 2013 року сталася безпрецедентна в історії незалежної України подія – з ініціативи Національної радіокомпанії України припинили мовлення УКХ-передавачі всіх трьох її каналів без попереднього оголошення та запобіжних заходів. Без інформації залишилися передусім незахищені верстви населення у віддалених регіонах України. Це особливо небезпечно напередодні ймовірної весняної повені, коли радіо залишається єдиною системою оповіщення при виникненні надзвичайної ситуації.

Проблеми з фінансуванням державних мовників були завжди. Бракувало коштів на оновлення обладнання, виробництво сучасного програмного продукту, оплату розповсюдження сигналу. Але вирішення основного завдання – інформування населення на всій території України – ніколи не ставилося під сумнів. І ось – сталося. Один коментар із Інтернету: «У роки війни радіо говорило. Нині – мовчить».

Національна рада закликає НРКУ терміново відновити мовлення й готова разом із НРКУ та Держкомтелерадіо знаходити шляхи виходу з кризи.

http://bihanskyy.maidan.org.ua/?p=829

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення закликала НРКУ терміново відновити мовлення українського радіо"

  1. Олекса | 08-02-2013 11:07 at 11:07 |

    Завершується демонтаж України як держави… Професійно…

Comments are closed.