Пікетування судового засідання щодо зоозахисниці Тетяни Метельової – 21.02.2013, 11:00

Що: пікетування першого засідання суду за позовом директорки КП «Центр поводження з тваринами» (Харків) Юлії Шаповалової та фірми «Крот» до зоозахисниці Тетяни Метельової як автора матеріалу «Вбити, щоб не мучився!, або Гуманізм по-мальтузіанськи” і до газети “День”, яка цей матеріал надрукувала: http://www.day.kiev.ua/226906. Позов – про захист честі, гідності та іншого.
Коли: 21 лютого, в четвер, об 11:00.

Де: Деснянський районний суд м. Києва, адреса: м. Київ, пр-т Маяковського, 5а (Троєщина), суддя О. В. Журавський, каб. № 38).

Т. Метельова: «Незважаючи на те, що Інтернет та друковані ЗМІ, повняться відгуками про протизаконну діяльність Ю. Шаповалової, вона вимагає спростувати той факт, що під масове знищення тварин після 7 днів перетримки в очолюваному нею притулку ніяк не потрапляють загублені «хазяйські» тварини. Ймовірно, хазяйськими вона вважає лише тих собак і кішок, хто змогли при вилові пред’явити їй свої документи».
Про претензії фірми «Крот» (гендиректор – Колесник Олег Петрович, м. Миколаїв). Ця фірма – реалізатор засобів відлову та вбивства тварин, у тому числі крематоріїв, в тому числі – мобільних. Глава «Крота» в публікаціях на сайтах т. зв. зоореалістів закликає до знищення бродячих собак і пропагує використання при вилові курареподібного засобу дитилін (на його сайті присутня і реклама крематоріїв, і пропаганда дитиліну, http://distantcontrol.com.ua/products/proekt-brodyachaya_sobaka-i1).

«Крот» вважає, що його ділова репутація підірвана словами Т. Метельової про те, що в Лисичанську крематорії використовувалися для знищення тварин, не виключено, що й живцем. При цьому в статті не стверджується, що Лисичанськ або ж який-небудь інший місто закуповував крематорії у «Крота». У статті йдеся про зоореалістичну позицію його керівника, що цілком лояльно відноситься до такої практики.
Є чималий шанс, що суд зможе бути об’єктивним. Але щоб бути об’єктивним, суд повинен побачити, що справа має суспільний резонанс.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут