Позмагайся за Кубок Пам’яті Героїв!

23 лютого в Києві буде розігруватися VII-й Кубок Пам’яті Героїв з міні-футболу, присвячений 100-річчю від дня народження останнього командира УПА Василя Кука.

До участі в турнірі запрошуються команди молодіжних організацій, студентських колективів, органів студентського самоврядування, команди молодіжних спільнот.

Місце проведення турніру – вул. Драгоманова, 10-в, Слов’янська гімназія, збір команд – 23 лютого, 11:00, платформа станції метро "Позняки".

Для участі в турнірі треба подати заявку до 12-ї години 22-го лютого, вказавши в ній прізвище, ім’я, телефон та електронну пошту кожного гравця. Кількість осіб в заявці – від 5-ти до 10-ти чоловік. Вік гравців – до 30 років. Заявку відправляти на електронну пошту: v.chas.info@gmail.com.

Жеребкування змагань відбудеться 22 лютого о 18:00 за адресою вул. Ярославів вал, 9, станція метро "Золоті ворота".

Організатори: Молодіжний Націоналістичний Конгрес, молодіжне крило партії УДАР Віталія Кличка за сприяння Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут