Прес-клуб до Дня соціальної справедливості у Києві

Фонд ім. Ф. Еберта Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в  Україні та Білорусі напередодні Всесвітнього дня соціальної справедливості запрошує журналістів/ок та блогерів/ок, 12 лютого 2013 року, о 17:00 взяти участь у прес-клубі у Києві.

У програмі – дискусія з експертами, дослідниками соціальних наслідків європейської інтеграції для України, на тему:

“Соціальний вимір модернізації суспільства:
вища освіта та охорона здоров’я”.

Учасники/ці прес-клубу зможуть  подискутувати про соціальні виклики та ризики модернізації суспільства, що стосуються системи вищої освіти та охорони здоров’я, та як і чи варто ці теми висвітлювати з:

Ларисою Антонюк – докторкою економічних наук, директоркою Інституту вищої освіти КНЕУ ім. В. Гетьмана;

Володимиром Єрмоленком – доктором політичних студій (Школа вищих досліджень з суспільних наук, Париж), директором європейських проектів “Інтерньюз-Україна”;

Катериною Никонюк – асистенткою кафедри Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана;

Валерієм Новіковим – доктором економічних наук, завідувачем відділу Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи;

Віктором Чужиковим – доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Прес-клуб 12 лютого – перший з низки дискусій з журналістами на соціальну тематику, що Фонд ім. Ф. Еберта організовує у 2013 році. Цей захід присвячено Всесвітньому дню соціальної справедливості, який проголошено Генасамблеєю ООН і відзначають 20 лютого в усьому світі з 2009 року.

Відзначення цієї дати має сприяти подальшому нарощуванню зусиль міжнародного співтовариства з викорінення бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх. Регіональне Представництво Фонду ім. Ф.Еберта разом з профспілками України проводитиме тиждень Соціальної справедливості з 15 по 21 лютого 2013 року.

Прес-клуб збирається у кафе «Часопис»
(м. Київ, вул. Л. Толстого, буд. 3).

Акредитація: Ольга Веснянка, ukrvesna@online.ua
Вхід лише за акредитацією, кількість місць обмежена.
Учасники/ці заходу отримають набір публікацій Фонду ім. Ф. Еберта на соціальну тематику.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут