Школа європейського політика

ВГО «Молодий Народний Рух» оголошує відбір учасників на «Школу європейського політика», яка проходитиме 5-7 квітня 2013 року в Києві. Школа про за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Участь у школі є безкоштовною. Організатори також забезпечують проживання, харчування та проїзд учасників (в межах 200 грн.).

Мета «Школи європейського політика» – формування свідомої політичної еліти, виховання нової генерації молодих політиків на базі європейських цінностей та надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України.

У програмі школи заплановані зустрічі з народними депутатами України, відомими громадсько-політичними діячами, екскурсія Верховною Радою України, лекції, тренінги та дискусії.

Стати учасниками «Школи європейського політика» можуть студенти віком від 18 до 22 років, які перемогли у відборі.

Для участі у відборі до школи необхідно до 24-го березня надіслати на адресу організаторів konkurs_mnr@ukr.net есе на одну з наступних тем:

• «Яким має бути успішний політик»

• «Місце молоді в українській політиці»

• «Що може змінити одна людина?»

Роботи мають бути у вигляді творів есе, написаних 12-м шрифтом Times New Roman, і по обсягу не перевищувати 1-1,5 сторінки.

У електронному листі також потрібно вказати наступ інформацію:

– дата народження

– навчальний заклад

– громадська організація (якщо є)

– контактний телефон та e-mail

– Звідки дізнались про школу?

– Що Вам дасть участь у «Школі європейського політика»

Переможці конкурсу будуть оголошені 26-го березня 2013 року та опубліковані на сайті Молодого Народного Руху www.mnr.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту за телефоном: 0975102303 (Олексій Захарченко), е-mail: oleksiy.zakharchenko@gmail.com, а також слідкуйте за новинами на сайті МНР www.mnr.org.ua.