«Українська хартія вільної людини: заклик до революції свідомості». Пряма трансляція

20 лютого, у середу, з 15:00 до 17:30, відбудеться зустріч учасників Ініціативної групи “Першого грудня” кардинала Гузара, Євгена Сверстюка та В’ячеслава Брюховецького зі студентами Києво–Могилянської академії. Тема розмови – «Українська хартія вільної людини: заклик до революції свідомості». Місце події – в галереї мистецтв НаУКМА (Іллінська, 9).

У дискусії в стінах “Могилянки” візьмуть участь: В’ячеслав Брюховецький; кардинал Любомир Гузар; Євген Сверстюк, а також Сергій Квіт – президент Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Геннадій Друзенко — правник, фахівець із конституційного та європейського права, перекладач, публіцист; Данило Лубківський — громадський діяч, дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посланник України, Радник Президента України (2006—2010).

Учасники спробують знайти відповіді на питання:

• Як знайти мужність бути вільною людиною і що залежить від кожного з нас?
• Що означає «любити», «мислити» і «бути лідером» у сьогоднішньому українському суспільстві?
• Як не коритися обставинам і повернути Україну до справжнього національного і громадянського смислу?

Розмова із студентами відбудеться 20 лютого у середу з 15:00 до 17:30 в галереї мистецтв НаУКМА (Іллінська, 9). Пряму трансляція, яку забезпечує BeTV, можна переглянути нижче.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут