Українські дипломати вимагають пояснити заборону в’їзду в РФ депутату з Обухова

Депутат Обухівської міської ради Дмитро Сенниченко звернувся до Міністерства закордонних справ та СБУ з проханням сприяти з’ясуванню причини заборони йому в’їзду на територію Російської Федерації та знятті цієї заборони.

Консульський відділ посольства України в Російській Федерації  передав російській стороні ноту з вимогою пояснити причини такої заборони. Про таке в ефірі <<5 каналу>> заявив керівник консульського відділу посольства України в Російській Федерації  Геннадій Брескаленко.

<<Посольством підготовлено і офіційно передана відповідна нота, в цій ноті ми звернулись з проханням сприяти в отриманні від компетентних органів Росії інформації про причини встановлення заборони на в’їзд для Дмитра Сенниченка і термін дії цієї заборони. Очікуємо на відповідь від російської сторони>>, – заявив Брескаленко.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Українські дипломати вимагають пояснити заборону в’їзду в РФ депутату з Обухова"

  1. Наталі | 16-02-2013 18:27 at 18:27 |

    Повна недолугість журналіста. Навіщо така інформація! Кому? Для чого? Яка мета? Мені боляче за професіоналізм сьогоднішніх журналістів. Ні грамотності, ні сприяння людям.

Comments are closed.