Вкрадена Юність або звернення до президента України в. Ф. Януковича

Просимо Вас поглянути документальний фільм ” Вкрадена Юність або звернення до президента України в. Ф. Януковича”, а також фото з місця події і дати правову оцінку свавіллю в дитячому протитуберкульозному санаторії Юність  (Україна, АР Крим м. Ялта. пгт Сімеїз вул. Радянська, 39)

Просимо Вас розповсюдити наш фільм та надати розголосу даній проблемі,  підключити до вирішення нашої проблеми об”єднану спільноту громадських правозахисних організацій.

Контакти ініціативнох групи в нас є. Пишіть на news@maidan.org.ua

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Вкрадена Юність або звернення до президента України в. Ф. Януковича"

  1. За моєї юності він називався санаторій імені Леніна. Вікна були не всюди, вода лише холодна, повне перенаселенння (влітку ліжко давали або на веранді, або в палаті), їсти теж давали мало. Але було море і в принципі було прикольно. Коли я відносно недавно була в Сімеїзі, то втикнулася в цей паркан і не повірила, що виходу до моря немає. Поговорила з кількома пацанами, кажись нам все-таки було якось краще тоді. Охорона ходила за мною на відстані двох метрів. Але пустили. Я сказала, що шукаю сліди дєтства, і хлопці пройнялись.

Comments are closed.