Ющенка виключили з лав “Нашої України” (ДОКУМЕНТ)

9 лютого під час брифінгу Голова Політради Партії “Наша Україна” Сергій Бондарчук повідомив, що рішенням Київської міської організації НУ Віктора Ющенко за зраду програмних ідей та порушення Статуту виключено з лав партії.

Причиною таких радикальних кроків стали дії В.А. Ющенка, які дискредитують партію в очах однопартійців та громадськості, а саме: спроба узурпації влади, спроба розколу партії,  недотримання норм Статуту Партії,  співпраця під час виборчої кампанії 2012 р. з Партією Регіонів, зрада інтересів виборців та відмова від демократичних цінностей, чисельні заборгованості партії.

Своїм рішенням, на вимогу 15-ти обласних організацій, Голова Політичної Ради Партії Сергій Бондарчук створив оргкомітет, який найближчим часом на своєму засіданні прийме рішення про скликання З’їзду «Нашої України».

Оригінал рішення:

 

Джерело фотокопії документу – Катерина Аврамчук

About Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст

2 Comments

  1. Кожен порядний українець повинен при зустрічі плюнути хоружівському Іуді в його огидну пику.

    • Дивись, який Пилат праведник, що навіть не має відваги висвітлити свого імені, а ховається за Norto (чи не найманець півночі), а береться радити комусь що робити. Тримай свої поради для себе, бо вони нікому не потрібні. Перестань паплюжити Людину, яка намaгалася змінити Україну на кращу для таких як ти. Шкода, що для таких, як ти ще такий не народився, щоб догодив..А плювати ти – перший.На це багато розуму не треба. Прийде час, коли тобі буде соромно за оту писанину..

Comments are closed.