Гостиний Двір або гобіти проти орків

Київ. 2 березня 2013 р.

Схоже, акція вдалась.

Ні! Кількість учасників явно не «зашкалювала». Може, було кілька тисяч. Але дійсно бійців та ентузіастів. Багато хто з киян проходив «транзитом», по дорозі отримавши листівки та підписавши резолюцію.

Остання  була складена рішуче й грамотно. З вимогами до ВР, кабміну, фонду держмайна, МВС, міських та районних органів управління.  З загальною вимогою забрати Гостиний Двір в «Укрреставрації» та повернути державі.

На фасаді Гостиного ця сама «реставрація» вивісила красиву картинку. Якою вона бачить  цей комплекс.  Проте, як я зрозумів, головне не проект, а призначення відреставрованої будівлі. Протестантів не влаштовує розміщення у ньому торговельного центру.

Я із цим згоден на 100 % і резолюцію охоче підписав.

Загальну картину мітингу можна уявити з відео:

Знаю, що дехто не переносить «Свободу», але зверніть увагу на виступ Андрія Ілленка.

І ще… Чомусь популярною стала тема «гобітів» та «орків». Кожен хай сам домислює, «хто є ху?». Але киянам слід все таки вирішити, чи будуть вони й надалі тупо чекати приходу Арагорна, чи нарешті все-таки почнуть боронити своє місто.

Вірніше, те, що від нього залишилось…

AEKulish

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут