ІІ Школа літературного менеджменту

5-7 квітня Центр літературної освіти у Києві проведе II Школу літературного менеджменту. Досвідчені менеджери, видавці та письменники ділитимуться досвідом у проектному і культурному менеджменті, фандрайзингу, міжнародній співпраці, технологіях книжкового ринку  співпраці з видавцями. Реєстрація учасників триває до 27 березня включно.

Ідея проектустворити ефективну платформу для літературних менеджерів, надати їм знання і практичні навички з менеджменту літератури, фандрайзингу, міжнародної співпраці, особливостей літпроцесу та книжкового ринку.

 У програмі Школи відбудеться 12 лекцій, тренінгів, майстер-класів. Також велика увага приділятиметься практичні роботі у групах, ігровим формам навчання, консультаціям з лекторами.

Хто може стати учасником Школи?

Молоді менеджери культури, з усіх регіонів України, що працюють у книжково-літературній сфері або планують долучитися до культурного менеджменту. Перевага надаватиметься особам, що вже мають певний досвід у літературному менеджменті, відкриті до нових знань,  прагнуть вдосконалюватись у своїй діяльності та мають чітке бачення, як використовувати знання і досвід, здобутті на Школі.

Для того, щоб взяти участь у Школі, потрібно заповнити  реєстраційну АНКЕТУ (http://bit.ly/WH2X97). Відбір 30 учасників здійснюється на конкурсній основі. Дедлайн прийому анкет – 27 березня включно.

Учасники сплачують організаційний внесок у розмірі 350 грн. (у вартість входить навчання, роздаткові матеріали, обіди та кава-брейки). Також учасники з інших міст самостійно забезпечують собі проживання і дорогу до Києва.

Хто наші лектори?

Ділитимуться знаннями професіонали з багаторічним досвідом у сфері культурного і проектного менеджменту, PR-технологіях, маркетингу, видавничій справі:

  • Ø Катерина Бабкіна – письменниця, фахівець зі зв’язків з громадськістю;
  • Ø Завен Баблоян – видавець, перекладач;
  • Ø Ірина Вікирчак – директор Міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ», співзасновник ГО «Культурний капітал»;
  • Ø Юка Гаврилова – літературний агент, керівник Юридичного бюро Київської національної медіапрофспілки, експерт з авторського права;
  • Ø Ірина Лепська – директор з розвитку та міжнародних зв’язків ГО «Форум видавців», координатор в Україні міжнародної програми «BookPlatform»;
  • Ø Антон Санченко – письменник, директор видавництва «Електрокнига».

Контактні особи:

Марія Придьма (тел.: 093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com);

Дмитро Стретович (тел.: 068-803-24-97, dmytro.stretovich @ gmail.com).

 Організатор: Центр літературної освіти

Співорганізатор: видавництво «Смолоскип»

Партнери: «Форум видавців», «MERIDIAN CZERNOWITZ»

 Інформаційні партнери: Буквоїд, Друг читача, Читомо, ЛітАкцент, Літфест

 Детальніше на сайті litosvita.org 

school

About Nataliya Zubar 2357 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair