Мирні зібрання: совєцька самодіяльність у Коростені

З відповіді міської влади Коростеня (Житомирщина) на запит ІЦ “Майдан Моніторинг” щодо показників, які характеризують стан дотримання права громадян на мирні зібрання, випливає таке:

1. “Самоврядувальники” Коростеня з якихось радощів і сьогодні вважають чинним нечинний (бо, стисло кажучи, неконституційний) “указ Президії ВР СРСР” “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій в СРСР”.

2. Крім того, “самоврядувальники” пішли ще далі і прийняли власний нормативний акт з питань організації і проведення мирних зібрань, при тому, що Конституція і чинні закони України органам місцевого саморядування такого права не надає. Зокрема, як бачите, тим “порядком” також встановлено аж 10-ти денний строк попереднього сповіщення про проведення мирних зібрань.

Далі буде

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут