Мирні зібрання: “Жерстяк” у Дзержинську та туман у Горлівці

Донеччина іноді така Донеччина…

От, відповідаючи на запит “Майдан Моніторингу” (надісланий у рамках всеукраїнського щорічного дослідження свободи мирних зібрань, здійснюваного за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”), міська рада міста Дзержинськ (назва теж хороша), сповістивши, що, мовляв, не керується старим совецьким реакційним “указом”, зізнається, що керується власноруч прийнятим “порядком”, зміст якого анітрохи не кращий, ніж зміст того “указу”. І визначення сроку повідомлення про мирні зібрання, і обмеження за територією і часом, і можливість адміністративного “запрещения” зібрань. А як “фішка” – див.п.7. Там реальна “жерсть”.

Дзержинськ-39-2012-1Дзержинськ-39-2012-2Дзержинськ-39-2012-3

А от – вісті з донбаської ж Горлівки. “Указом”, мовляв, не керуються. Але ж нащо тоді самим приймати норми, аналогічні тим, чим не керуються? Тим більш, якщо (див.лист міського голови) “строк подачі повідомлення <…> не є причиною для судового позову щодо заборони заходу”.  Іншими словами, простіше – нащо така крутня?

Горлівка-39-2012-1Горлівка-39-2012-2

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.