На акції під Генпрокуратурою затримали 4 осіб (Фото, відео)

Під Генпрокуратурою у Києві на мирній акції на захист правозахисника Дмитра Гройсмана, якого звинувачують у розповсюдженні порнографії, затримали 4 людей.

Як повідомила учасниці акції, затримали громадського активіста Ігоря Луценка, одну зі співорганізаторів акції Євгенію Закревську та Михайла Лебедя та Михайла Каменєва з “Коаліції за мирний протест”.

Перших двох затримали в той момент, коли вони намагалися поінформувати учасників мітингу про те, що під Генеральною прокуратурою заборонено проводити акції.

Коли Закревська вигукувала це, її запхали до автозаку і повезли до Печерського райуправління МВС у Києві.

Активісти знаходяться під головним управлінням Печерського і намагаються з’ясувати долю затриманих.

Вони також подають звернення стосовно того, що справа проти Гройсмана – це фабрикація і “суцільний цирк”.

На самій активісти були у костюмах і перуках клоунів та тримали плакати “Припиніть цей цирк”.

Акція по суті не розпочалася, її зірвали представники МВС під керівництвом Соцького. Близько 10 представників “Беркуту” застосували грубу силу до мітингувальників.

Як відомо, у понеділок у Вінниці відбувається останнє засідання у так званій “порносправі” Гройсмана.

Правозахиснику пред’явили звинувачення за публікацію у його блозі зображення статуетки чоловіка з фалосом, що лежить на Конституції України.

Крім того, Гройсман звинувачується в розповсюдженні порнографії за розміщене в ЖЖ зображення фалоса поруч із зображенням екс-президента Віктора Ющенка.

Також правозахисник обвинувачується в тому ж злочині, вчиненому повторно, що передбачає до 7 років позбавлення волі.

Окрім того Гройсман обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.301 КК України “Розповсюдження предметів, зображень, творів порнографічного характеру”.

Це звинувачення інкримінується Гройсману за розміщення в його ЖЖ посилання на відеоролика про російських політиків та громадських діячів Віктора Шендеровича, Едуарда Лімонова та Олександра Поткіна.

“Українська правда” та новинарі Майдану

Фото Євгена Іхельзона та новинарів Майдану

f2013-03-18ГПУ 007

f2013-03-18ГПУ 019

f2013-03-18ГПУ 033

f2013-03-18ГПУ 040nm

f2013-03-18ГПУ 067

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "На акції під Генпрокуратурою затримали 4 осіб (Фото, відео)"

  1. Гость | 18-03-2013 11:44 at 11:44 |

    В Брюсселе 25 февраля полиция забрала диппаспорта у бютовских депутатов-провокаторов и отправили их в учасок за то,что они без разрешения вышли на улицу с плакатами.Пора перенимать европейский опыт:)

Comments are closed.