Результати опитування КМІСу щодо ставлення до Сталіна

stalinОтримала цікавий прес-реліз з КМІСу з останнього лютневого опитування щодо ставлення до Сталіна.
Цікава позиція Сходу:
1. У більшості – згодні, що Сталін – мудрий керівник
2. Так само більшістю згодні, що він – жорстокий тиран, що знищив мільйони безвинних людей
3. Але більшість і на Сході не хоче на свою дупу мати Сталіна! (хоча там все ж найбільше таких бажаючих але не згодних – значно більше)

“Відповіді на запитання «Якою мірою Ви згодні або не згодні з наступними судженнями про Сталіна?» розподілилися таким чином:
Мудрим керівником, який привів СРСР до могутності та процвітання Сталіна вважають 34% (на Заході 12%, на Сході 48%), незгодні з цим твердженням – 47%.
Жорстоким, нелюдським тираном, винним у знищенні мільйонів безневинних людей Сталіна вважають 74% населення, незгодні з цим – 13%. Найбільше згодних на Заході (88%), найменше – на Сході (63%)
З твердженням, що наш народ не зможе обійтися без такого керівника як Сталін, який прийде та наведе порядок згодні 27% населення, незгодні з цим – 57% опитаних українців. Найбільше згодних на Сході (36%), найменше – на Заході (9%)”

Iryna Bekeshkina в фейсбуці

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Результати опитування КМІСу щодо ставлення до Сталіна"

  1. врятований швидкою iнфарктник | 02-03-2013 10:34 at 10:34 |

    яка закоротка людська пам*ять, який жаль

Comments are closed.