Тернопільська міліція проти мирних зібрань

– Якщо ви хочете проводити акцію, проводьте, – сказав до організаторів флешбобу на підтримку Павличенків начальник відділу охорони громадського порядку УМВС України в Тернопільській області Борис Брик. – Але є відповідний порядок. Так, що будь-ласка або проходьте, або подавайте заявку у міську раду.У цій заявці вкажіть мету та місце проведення а також організаторів. У іншому випадку ви порушуєте статтю 185-ту частину першу адміністративного кодексу. Це порушення проведень масових заходів. І ми змушені будемо притягувати вас до відповідальності.

Кількадесят молодих людей прийшли 12 березня вранці під стіни обласної міліції в Тернополі. Хлопці принесли з собою роздруковані на принтері листки А4 з зображеним на ньому хлопчиком, який тримає у руках плакат із написом “Волю Павличенкам”. Втім, коли вони підняли свої листівки над головою, п’ятеро міліціонерів вийшли із міліцейського відділення та забрали кількох учасників акції. Всі інші ж кинулися втікати.

Фото, відео та деталі про подію у газеті “20 хвилин”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут