Центр Громадянських Свобод запрошує на неформальну зустріч із відомим правозахисником Вірменії Мікаелем Данієляном.

Якою є суспільно-політична ситуація у Вірменії та на Південному Кавказі?

Що таке ба-революшен і за що борються молодіжні рухи у сучасній Вірменії?

Чому гинуть вірменські призовники и як проти цього бореться громадськість?

Як впливає конфлікт в Нагорному Карабасі на ситуацію з правами людини?

Чому ніхто не поніс відповідальність за загибель мирних громадян під час силового розгону мітингів у Єревані у 2008 році?

На ці та інші питання відповість ветеран правозахисного руху, послідовний прихильник легалайзу, власник найбільшої у Вірменії колекції джазу і просто цікава людина – Мікаел ДАНІЄЛЯН.

Зустріч відбудеться 28 березня 2013 року о 19.00 год. у приміщенні Центру Громадянських Свобод (м. Київ, вул. Басейна 9-Г, офіс 25, код на дверях «149»).

Бажаючі взяти участь мають надіслати електронний лист на адресу ccl.org.ua[at]gmail.com до 18.00 27 березня 2013 року із зазначенням свого прізвища та імені, організації та контактів. Участь у заході є безкоштовною.

За додатковою інформацією просимо звертатись Олександри Делеменчук (+380975528819, delemenchuk[at]gmail.com).

Довідково: дане заняття проходить в рамках спеціальної програми Центру Громадянських Свобод, що передбачає проведення щомісячних тематичних та інструментальних занять на тематику прав людини та демократії з метою розвитку потенціалу громадського суспільства.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут