Через жіночі ініціативи на Городнянщині до ефективного лідерства

Прес-конференція, присвячена початку реалізації спільної ініціативи виконкому Городнянської міської ради та громадської організації Центр «Доброчин», відбулась 17 квітня 2013 р. в м. Городня Чернігівської області. Ініціатива «Сильна жінка – сильна громада» має на меті сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку міста Городня шляхом розвитку лідерських якостей та навичок у жінок-активісток для участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.
Ініціативу представили Городнянський міський голова Андрій Богдан, юрист міської ради Ірина Підлісна, голова правління Центру «Доброчин» Наталія Дрозд та експерт і тренер ініціативи Олександр Підгорний.
В Городні жінки беруть активну участь в усіх сферах життя, в тому числі вони зацікавлені і в економічному розвитку міста, і в покращенні його благоустрою. В Городнянській міський раді 43% депутатів – жінки. Жінки також очолюють більшість існуючих вуличних, домових комітетів, кооперативів. Тому Ініціатива покликана підвищити спроможність жінок-лідерок у сфері активізації життя громад та залучити їх до участі у вирішенні питань місцевого значення через діяльність ОСНів.
На прес-конференції, крім журналістів, були присутні жінки, що мають активну життєву і громадську позицію: депутати, керівники вуличних та домових комітетів, які знають про існуючі проблеми та готові докласти зусиль для їх вирішення, проте потребують допомоги щодо підвищення професійної спроможності. Вони були запрошені до участі в спеціалізованих тренінгах, на яких отримають знання і навички, що дозволять їм реалізувати свої здібності та збільшити свій внесок у розвиток міста.
Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» здійснюється Федерацією канадських муніципалітетів у партнерстві з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР) та Федерацію канадських муніципалітетів (ФКМ).

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.