Ексклюзивний фоторепортаж з похорон Маргарет Тетчер з Лондона

Кілька вулиць було перекрито для проведенні похоронної церемонії, ну не все так погано, про те які вулиці будуть перекритий повідомили заздалегідь, в де яких місцях відкривали хвіртку, щоб можна було перейти. Не вдавалося перейти тільки, коли хтось з гостей проїжджав, але це було не довго, так як в основному всі проїжджаючі гості, в основому, їхали в автобусі.

Фоторепортаж Олександри Ковязіної

Thatcher_funeral_001

Thatcher_funeral_002

Кажуть, що охорона була сильніше, ніж під час Олімпійских ігор.

Thatcher_funeral_003

Газета Даілі Телеграф вирішила використати смерть баронеси, що б пропіаритися, це спеціалізований номер з прапорцем, глянецовой біографії та тряпочной сумкою коштував нижче собівартості.

Thatcher_funeral_004

Перед церквою очікують коли привезуть баронесу, що б перекласти її тіло з машини на карету і продовжити шлях у Собор святого Павла де пройде основна частина церемонії в пристуності важливих гостей.

Thatcher_funeral_005

Машина з труною приїхала

Thatcher_funeral_006

Ветерани Фолклендські конфлікту

Thatcher_funeral_007

Процесія на кареті

Thatcher_funeral_008

Поліціанти дуже пишаються своїми медалями, вчасно церемонії, можна було побачити багатьох з великій кількість медалей.

Thatcher_funeral_009

Thatcher_funeral_010

Thatcher_funeral_011

Thatcher_funeral_012

Thatcher_funeral_013

Похорон баронеси, яка стала першою жінкою прем’єр міністром в історії Європейських держав, були того ж рангу, що і похорони принцеси Діани і Мати Королеви Лeді Єлизавети, це так зване: “Ceremonial Funeral”, вищчі за рангом тільки поховання монархів “Ѕtate Funeral”.

Thatcher_funeral_014

З вікна одного з офісних будівель вивісили плакат: “До побачення, Меггі”

Thatcher_funeral_015

На плакаті napісано: “Спасибі місіс Тетчер”. Дмуки людей про прем’єрство “залізної леді” розділилося, були ті що ганьбили Тетчер навіть під час похорону і були ті, що сумували.

Thatcher_funeral_016

“Стаття 28, Ганьба тобі” Це про закон підписаний в 1988 році, так званий закон про заборону пропаганди гомосексуалізму в школах, який потім скасували в 2003 році, але це ще залишилося в пам’яті як ганьба Консервативної партії.

Thatcher_funeral_017

В день похорон Тетчер оголошений національний траур.

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.