Громадянам треба впливати на мас-медіа — Мирослав Попович

ПРЕС-РЕЛІЗ

Громадянам треба впливати на мас-медіа — Мирослав Попович

 Громадянам України треба вдумливіше і критичніше ставитися до тої інформації, яку вони отримують і навчитися бойкотувати ті, які не заслуговують довіри. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив член ініціативи «Першого грудня» академік Мирослав Попович.

 «Начебто, нічого від нас і не залежить, але вмикаючи чи вимикаючи — ми впливаємо на процеси… Просто не купувати газету, якщо вона запідозрена вами в нечистоплотності, що вона зробила гидоту. Не розмовляти з кореспондентами, які, як ви уже знаєте, чимось завинили перед народною совістю і своєю совістю тощо», — зазначає він.

 Ініціатива «Першого грудня» поширила заяву, в якій йдеться про те, що «інформаційний простір, який нехтує гідність, культурні смаки, духовні потреби і саме життя суспільства, повинен готуватися до неминучого бойкоту людей».

 Повний текст інтерв’ю читайте на сайті ініціативи «Першого грудня».

 Контакти:
contact@1-12.org.ua
тел.: +380 63 628-68-69

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут