Мирні зібрання. Як свободу загнати у “гетто”

Серед органів місцевого самоврядування є поширена мода: приймати маленькі нормативні актики, якими визначаються місця проведення мирних зібрань. Що у цьому поганого? Якщо це рекомендація – то нічого. А якщо йдеться про заборону проведення акцій де-інде, то це – незаконне обмеження реалізації права на мирні зібрання за територією. От приклад з міста Тальне (Черкащина)

Тальне-39-2012-1Тальне-39-2012-2А от у Миронівці (Київщина), так потурбувалися про “безпеку життя громадян”, що встановили лише одне місце, бо там, мовляв, є огорожа.
Звертіть також увагу на супровідний лист. Відповідаючи за запитання “Майдан Моніторингу” про те, чи керуються місцеві самоврядувальники [давно нечинним] указом ВР СРСР “Про порядок організації і проведення зборів …. в СРСР“, міський голова не лише відповів ствердно (у такий спосіб “реставрувавши” совок в окремо взятій Миронівці), але і назвав той “указ” “указом Президента”.

Миронівка-39-2012-1Миронівка-39-2012-2

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут