Регіонам наказано готуватися до референдуму – ЗМІ

З Адміністрації Президента пішла вказівка ​​в регіони готуватися до проведення Всеукраїнського референдуму.

Про це повідомили джерела в Адміністрації Президента, пишуть “Коментарі”.

За словами співрозмовника, в обл-і райадміністрації спущена інформаційна довідка про готовність до можливого проведення Всеукраїнського референдуму.

І хоча поки дата проведення волевиявлення невідома, мова, швидше за все, йде про осінь цього року.

У той же час, перший заступник голови фракції “Батьківщина” Олександр Турчинов написав у Facebook про те, що влада активно готується до референдуму.

Зокрема, він звернув увагу на ряд рішень Центрвиборчкому від 2 квітня, що стосуються проведення референдумів.

“Це значить, що АП прискорило зворотній відлік до завершення державного перевороту. Розпочався заключний акт цієї трагедії – це незаконний референдум, який, на думку “професіоналів” з АП, повинен легалізувати весь абсурд і маразм української диктатури”, – зазначив він.

Як відомо, раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія розпочала підготовку до проведення всеукраїнського референдуму.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак не виключає проведення референдуму про довіру українському парламенту.

У той же час глава КПУ Петро Симоненко прогнозує проведення референдуму про створення двопалатного парламенту і внесення змін до Конституції в листопаді.

Разом з тим, заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов повідомив про те, що Партія регіонів, швидше за все, підтримає проведення референдуму.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут