З українським прапором до Колізею на інвалідному візку

Українець Микола Подрезан на інвалідному візку, з великим прапором України, проїхав сьогодні восьмий, римський етап свого маршруту естафети  “Планета Земля – погляд з інвалідного візка”, який проходить через 27 країн, шести континентів.

Інвалід І групи, шістдесятирічний Микола Подрезан, рухаючись на інвалідному візку дорогами 6 континентів, намагається зробити свою Батьківщину комфортною для інвалідів.

Римський етап становив проїзд від площі Венеції до Колізею вулицею Форі Імперіалі.  Ця естафета викликала неабиякий інтерес в римлян та гостей міста. Найбільш тиражна італійська газета “Gazzetta dello Sport” взяла інтерв”ю в пана Миколи. На акції була присутня і інша українка, а нині римлянка Ірина Кришка, яка в 1996 році виграла приз конкурсу “Міс на візку”, організованого власне Подрезаном. Зараз вона одружена з італійцем, з яким виховують семирічну доньку.

В коментарях для преси пан Микола зазначив, що такими своїми акціями він намагається зробити свою країну кращою, поширити про неї інформацію в світі та полегшити життя українським інвалідам, котрі щодня стикаються з великими труднощами. Адже метою проекту є  зробити архітектурні та історичні пам’ятки України доступними для інвалідів на візках, на основі сучасного досвіду, отриманого за маршрутом всесвітньої естафети Олімпійського вогню-2004 у 27 країнах 6 континентів.

Під час перебування в Римі Микола Подрезан, зокрема, зустрівся з послом України, Євгеном Перелигіним, головою Християнського товариства українців в Італії, Олесем Городецьким, керівництвом Асоціації італійських інвалідів, дав інтерв”ю італійським та українським журналістам.

Італійський етап проекту відбувся за сприяння Посольства  України в Італії.

Прес-служба Християнського товариства українців в Італії

DSCF3357 DSCF3341 DSCF3333

About Nataliya Zubar 2346 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair