18 травня 2012 року. День Європи на Майдані Незалежности

Рух “Ми-європейці” запрошує всіх-всіх-всіх відсвяткувати День Європи на Майдані Незалежності.

Цього року це святкування набуває особливого значення, адже на порядку денному стоїть підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Ми розуміємо, що шлях в Європу, це, в першу чергу, шлях внутрішніх перетворень в країні. Велика кількість людей, ініціатив та організацій працюють щоденно для того, щоб ці перетворення відбувалися. Ми запрошуємо всіх приєднатися до святкування та розповісти про свої прагнення та досягнення. Також буде запрошено низку музикантів.

Програма заходу уточнюється. Запрошуємо бажаючих приєднуватися до планування.

Подія у Фейсбуці – ТУТ

931367_10151466497184480_397505641_n

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

2 Comments on "18 травня 2012 року. День Європи на Майдані Незалежности"

  1. андрій | 15-05-2013 12:18 at 12:18 |

    Окупанти (зразкаО.Бондаренка, Єфремова, Чечетова, Колісниченка, Пахла, Симоненка,..) добровільно не покинуть Україну. І від влади добровільно не відійдуть. Де люстраційні комітети від опозиції, що позбавлятимуть злочинців посадових крісел ? Потрібна негайна мобілізація дієздатних українських пікетувальників. Де дієва ОПОЗИЦІЯ ? 18 травня необхідно блокувати КИЇВ з вимогою «Пшонці, Захарченку, ПахлАзарову- відставка з розслідуванням їх діяльності». Досить народ водити по колу !!!

  2. Українці, для влади, – ворог № 1 !!! Для цього вводяться внутрішні війська у столицю України.

Comments are closed.