“Антифашистський” шабаш. Підбірка кращих фото

Цими днями у різних містах України сінхронно  відбуваються “антифашистські марші”, ініційовані (ми в це віримо!) виключно за ініціативою небайдужих громадян та громадських організацій.
І те, що “антифашистські” налаштовані громадяни майже усі мають певну партійну символіку  та подібні плакати – то цілковита випадковість, адже партія влади до цієї громадської ініціативи, звісно ж, не причетна.  Відповідно до методичних рекомендацій, народ підійшов до виготовлення плакатів творчо, з антифашистським натхненням.

Народну ініціативу охоче висвітлюють як регіональні ЗМІ, так і поодинокі громадяни, яким повезло стати свідками дійства.

Ми збираємо кращі (на наш погляд) фото з різних публікацій та різних ресурсів. Адже, як відомо, “родіна має знати своїх героїв”. А сміливі борці з фашизмом – вони ж, як відомо з підручників історії, усі як є герої.

Крим:

Джерело: Крымоустройство

Джерело: Leonid Karpov

Джерело: Oleksandr Doniy

Одеса:

Джерело: Одесские «антифашисты» провели молчаливую процессию и послушали концерт

Джерело: Антифашистский марш в Одессе: против тысячи студентов ПР и «Родины» выступили 8 националистов, но драки не получилось

Херсон

Джерело: МОСТ

Підбірка фото доповнюватиметься та оновлюватиметься. Якщо ви маєте цікаві світлини з  дійства у своєму місті – надсилайте їх на пошту Майдану або вказуйте посилання у коментарях – ми їх додаватимемо.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут