Бритоголові “За Катеринчука” намагаються спаскудити акцію “Відсічі” проти Порошенка

Сьогодні активісти Громадянського руху “Відсіч” проводять під офісами “Батьківщини”, “Свободи” та УДАРу акцію зі зверненням до опозиційних сил не висувати Петра Порошенка на Київського міського голову як такого, що не виконує своїх обіцянок і зневажливо ставиться до української мови.

Активістка “Відсічі”  Катерина Чепура (тел. 0661365984) повідомила, що невдовзі після початку акції до офісу “Батьківщини” підійшла група бомжуватого вигляду людей, якими керували бритоголові хлопці з дорогими айфонами. Ця група розгорнула плакати “За Катеринчука”, “Катеринчук, а не Порошенко” тощо і намагалася приєднатися до відсічан. Коли ж відсічани висловили своє обурення, “закатеринчуківці” обізвали відсічан наймитами Партії регіонів. Зараз “закатеринчуківці” супроводжують на деякій відстані ходу відсічае від офісу “Батьківщини” до офісу “Свободи”.

На питання “Майдану”, чи не складеться враженняв опозиційних партій, що вся акція була організована за підтримки Катеринчука, К. Чепура відповіла, що навряд чи, оскільки провокатори не знали, що у зверненні “Відсічі” до опозиційних  сил згадується також в Катеринчук в негативному світлі й процитувала уривок зі звернення, яке активісти “Відсічі” вже передали до офісу “Батьківщини” й передаватимуть до офісів інших опозиційних партій: “З огляду на кампанію «Помста за розкол країни», нас важко звинуватити в роботі на владу. Як і важко звинуватити в роботі на якогось опозиційного опонента Петра Порошенка, до яких в нас також досить скептичне ставлення (особливо до непрохідного Миколи Катеринчука, який вже фактично розпочав передвиборчу кампанію, чим де-факто допомагає Партії регіонів).” 

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Бритоголові “За Катеринчука” намагаються спаскудити акцію “Відсічі” проти Порошенка"

  1. Герушка | 15-05-2013 16:51 at 16:51 |

    Скільки “Відсіч” отримала за це,цікаво?

  2. Тротил | 15-05-2013 17:53 at 17:53 |

    Действительно, чья это карманная партия “выдсыч”, откуда взялись и какие претензии к Катеринчуку? Сами оппозиционеры вот такими партийками и раскалываются, никто их поддерживать не будет.

Comments are closed.