Лідер “піккардійців”: “Пішли ви в баню. Ми російською не заспіваємо ніколи”

459286_300Керівник вокальної формації “Піккардійська Терція” Володимир Якимець, 38 років, принципово не переходить на російську мову в Україні. Співак вважає, що ігнорування російськомовних не менш дієво, ніж голодувати за українську мову.

“Пікети і мітинги — це добре, але що заважає львів’янам, які приїхали до Києва шукати роботу, не переходити на російську мову? Що заважає львів’янину у Львові, коли їх російською питають дорогу, пояснити це українською мовою? Росіяни і так зрозуміють. Я принципово говорю українською. Якщо не зрозуміють, що таке кава, не залишу чайових і віддам їх тим, хто зрозуміє мене з першого разу”, – сказав він.

Співак зізнається, що міг би в разі потреби захищати мову й зі зброєю в руках.

“Я людина толерантна і неагресивна. Але якщо треба було б, вила взяв би. Досить показати єдність народу. Вони самі звідси повтікають швиденько. У нас зараз літак “Львів — Донецьк” коштує в два рази більше, ніж літак “Львів — Варшава”. Все робиться для того, щоб часом Східна і Західна Україна не об’єдналася в єдиному пориві”, – зауважив Якимець.

“Піккардієць” гарантує, що його гурт ніколи не заспіває російською.

“Коли українці приїздять до росіян брати участь у їхніх музичних шоу, росіяни приходить на зйомку як “барин до холоп’єв”, а українці сидять в кутку, курять цигарок і чекають сім годин, поки “барін не запішетса”. Я кажу: пішли ви в баню. Нам російською співати не пропонували. Розуміють, що це нереально”, – додав співак.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут
More in Новини, Події, Суспільство, Культура
Офіційно від “Батьківщини”: Анонс. 18 травня в Києві відбудеться акція «Вставай, Україно!»

"О 12.00 із Європейської площі рушить марш «Вставай, Україно!» на чолі з лідерами опозиції..."

Close