Міліція встановила «ймовірного головного підозрюваного» у побитті журналістів

У справі за фактом побиття журналістів під час масових акцій у Києві 18 травня вже встановлено головного підозрюваного і допитано близько 70 осіб.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління МВС України Олег Татаров на акції представників ЗМІ під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Віталія Захарченка якнайшвидше розслідувати справу за фактом побиття журналістів. “На вихідних ми допитали 70 осіб, свідків”, – сказав Татаров. Він додав, що встановлено «ймовірного головного підозрюваного у справі» і допитано його родичів. Разом з тим, Татаров відмовився називати цю людину.

На запитання журналістів, яким чином БТР потрапив у заблокований міліцією центр Києва і чому він безперешкодно пересувався вулицями Києва просто перед мітингувальниками, Татаров відповів: “Щодо автомобіля складено три адміністративних протоколи”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут