Офіційне повідомлення командування внутрішніх військ МВС України

Командувач внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант Станіслав Шуляк офіційно спростовує інформацію, яку повідомив депутат від фракції «Свобода» Юрій Сиротюк щодо масового стягнення до Києва додаткових підрозділів внутрішніх військ, а також вислови щодо негативної характеристики бійців строкової служби. Така інформація не відповідає дійсності.

Офіційно повідомляємо, що з Вінницького регіону в Київ дійсно направлені 200 військовослужбовців. Проте розцінювати їх як якесь “підкріплення” неможливо, оскільки нещодавно з Київського гарнізону були звільнені в запас 680 солдатів, що проходили строкову службу, а ті, які прийшли замість них, ще проходять так званий курс молодого бійця. Тому залучати їх до охорони громадського порядку міста Києва неможливо.

Шановні представники засобів масової інформації, просимо Вас у своїх повідомленнях використовувати інформацію із офіційних джерел, а не розповсюджувати перекручені факти від зацікавлених осіб.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут