Опозиція: Напередодні акції «Вставай, Україно!» донецька влада «мобілізує» бюджетників, ветеранів та «чорнобильців»

Влада Донецька примусово «мобілізує» бюджетників, співробітників виконкомів, «чорнобильські» та ветеранські організації. Ймовірно, для проведення альтернативного заходу в день, коли в Донецьку запланована акція «Вставай, Україно!».

 Як стало відомо ВО «Батьківщина», співробітників виконкомів зобов’язали з’явитися на площу біля Донецького національного оперного театру, звідки має рушити марш «Вставай, Україно!», у той самий час, коли розпочинається акція опозиції.

 «Аналогічне розпорядження, за нашими даними, надійшло працівникам бюджетної сфери, а також в організації ветеранів та «чорнобильців», – наголошують у прес-службі «Батьківщини».

 При цьому людям не говорять про мету збору і не повідомляють жодних подробиць.

 Нагадаємо, 28 травня опозиція, відповідно до чинного законодавства, направила голові Донецької міської ради Олександрові Лук’янченку повідомлення про проведення 31 травня у Донецьку мирної ходи та мирного зібрання.

 Опозиція також звернулася з відкритими листами до голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького, начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області Романа Романова та начальника головного управління СБУ в Донецькій області Олександра Пелеха. Опозиція вимагала від керівництва області «вжити всіх необхідних заходів, передбачених законодавством України, необхідних для безперешкодного проведення громадянами зазначеного мирного зібрання, забезпечення громадського порядку, прав і свобод громадян».

 31 травня, о 16.00, в рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!» розпочнеться хода на чолі з лідерами опозиції. Колона пройде вулицею Артема від Донецького національного театру опери та балету ім. А. Солов’яненка. По її завершенні відбудеться мітинг біля Донецької обласної державної адміністрації.

Прес-служба “Батьківщини”