Опозиція та представники ЗМІ добилися перекваліфікації справи щодо побиття журналістів

Група опозиційних депутатів та журналісти домоглися перекваліфікації кримінальної справи щодо побиття журналістів Ольги Сніцарчук та Влада Соделя на 171 статтю Кримінального кодексу – перешкоджання журналістській діяльності.

Про перекваліфікацію справи, за словами народного депутата фракції “Батьківщина” Андрія Шевченка, журналістам та нардепам від опозиції повідомили під час зустрічі з керівництвом Управління МВС в місті Києві.

Як відомо, раніше кримінальну справу було порушено за статтею 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження.

Також під час зустрічі домовлено, що сьогодні буде прийнята заява про злочин щодо нападу на Влада Соделя – раніше міліція відмовлялася її приймати.

Опозиція розраховує, що протягом доби винні у побитті журналістів будуть затримані або ідентифіковані та оголошені в розшук.

Андрій Шевченко також нагадав, що пропонуватиме народним депутатам вимагати звіту міністра МВС в парламенті щодо подій 18 травня на найближчому пленарному тижні.

Нагадаємо, група невідомих намагалася перешкодити проведенню загальнонаціональної акції протесту “Вставай, Україно!”, що відбулася сьогодні в Києві. Ними було вчинено напад на журналістку “5 каналу” Ольгу Сніцарчук та фотокореспондента газети “Комерсант” Влада Соделя.

1 Comment

  1. Що це за група “невідомих”? Чому вони невідомі? Є фотографії, є свідчення очевидців. Та й взагалі не секрет, що це групи бойовиків ПР (як штурмовики СА фашистського очільника Рема), які проходять вишкіл в спортивних силових секціях деяких південно-східних міст. Думаю, що їх не важко ідентифікувати та зробити їм таку “публіку”, щоб бажання до мордобоїв у них відпало.

Comments are closed.