Під кінець шоу Захарченка Рибак випустив Богословську з криками про фашизм

Звіт міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка у Верховній Раді щодо інцидентів на мітингу 18 травня не тривав і 15 хвилин.

Поставити запитання Захарченку зміг лише депутат від УДАРу Валентин Наливайченко, який спитав, яким чином БТР прорвався в центр Києва, тоді як навіть всі лідери опозиційних партій пересувалися центром Києва пішки.

На це Захарченко по суті не відповів, заявивши, що БТР супроводжував Олександра Турчинова.

Після того, як опозиціонери оточили трибуну з вигуками “Ганьба!” і “Відставка!”, спікер Володимир Рибак сказав, що виступ Захарченка закінчено, і той сів у ложу уряду.

Рибак також обірвав виступ Олега Тягнибока, який заявив, що звіт Захарченка засновувався на результатах “прослушки”, а не на реальних фактах.

Натомість після Тягнибока Рибак дав слово “регіоналці” Інні Богословській, яка звинуватила “свободівців” у фашизмі.

“Ми попереджали, що якщо неонацистські партії зайдуть в український парламент, це буде означати, що з підворотні ці бандюки будуть виходити на політичну площину і на вулиці. Сьогодні відео підтвердило всю правоту слів міністра”, – сказала вона.

Богословська пояснила інцидент з БТРом у центрі Києва тим, що “представник внутрішніх справ був всередині машини, щоб провести її на штрафмайданчик”.

“А ви з цього робите фарс! На продемонстрованому опозицією відео немає жодного представника “Свободи”, ви не побачили цей монтаж? Ви профонатори і провокатори!”, – кричала вона.

“Як фашисти під час війни металевими штиками штрикали в сіно, щоб знайти там мирних мешканців, так і вони металевими штиками штрикали в людину, що сиділа в машині. Це фашизм, і він в Україні не пройде!”, – додала вона.

При цьому Богословська подякувала Захарченку “за те, що все буде розслідувано і всі будуть покарані”.

Виступ Богословської також супроводжувався вигуками “Ганьба!”.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Під кінець шоу Захарченка Рибак випустив Богословську з криками про фашизм"

  1. Тарас | 21-05-2013 11:59 at 11:59 |

    Цій країні кінець.

  2. Алекс | 21-05-2013 12:07 at 12:07 |

    о пані Інно!репертуар можна було вже змінити!

Comments are closed.