«Вставай, Україно! Вставай, діаспоро!» в Чикаґо

947296_481406715265112_217140584_n

В неділю, 28-ого квітня українська громада Чикаґо провела мітинг протесту проти режиму Януковича на підтримку всеукраїнської акції опозиції «Вставай, Україно!» Цією акцією співорганізатори – американський осередок прихильників ВО «Свобода», УГО «Помаранчева Хвиля» та ВГО «Нова Українська Хвиля» – задекларували свою солідарність побратимам в Україні та закликали до підтримки представників української діаспори в інших країнах світу, перебравши естафету в українців з Праги.

Над головами учасників мітингу майоріли державні синьо-жовті та бандерівські червоно-чорні стяги, а також прапори ВО «Свобода», а на плакатах мітингуючих можна було прочитати рішучі заклики до імпічменту Януковича, вигнання донецьких окупантів, припинення переслідування націоналістів, та щодо захисту української мови та історії. Підтримуючи доповідачів, присутні скандували гасла: «Банду – геть!», «Свобода» прийде – порядок наведе!», «Ганьба!», «Україні – українська влада!», «Україна – понад усе!»

603675_481402951932155_1145789407_n

About Ярослав Сватко 331 Articles
Журналіст. Керував газетою «Шлях перемоги», яку ще у 1954 році заснував Степан Бандера. У 1995 році створив видавництво «Галицька видавнича спілка», яким керує донині. Написав кілька науково-популярних книжок на історичну тематику.

5 Comments

 1. у беглецов- комплекс неполноценности….боятся вернуться в неньку….для фашиков нет срока давности.

 2. СССР довольно долго был супердержавой, которая многого добилась и которую уважали. Это потому, что у коммунистов была настоящая идеология, а не культ удовлетворения потребностей и наживы.
  У наших националистов тоже, вроде, есть идеология. Это их сильная сторона и это моглобы пригодиться Украине. Но мозгов, похоже, маловато…
  Это сообщение написано в стиле коммунистической “Правды” и поэтому его смешно читать.
  Редактор есть у этого ресурса? Он материалы читает?

 3. Щось, ця “Свобода” дуже нагадує ще одну політичну силу, хіба не схоже “Дойче, дойче убер алес!”, проти яких свого часу обєднався увесь світ і потопив, такі собі “Хохолс, хохолс убер алес!”. То ж жодної думки, як вирішити соціально-економінчі проблеми, а заклики лише до війни, та порви у регіони, куди їх особливо ніхто не запрошує.
  Окреме “вітання” усім патріотам, з вуст яких звучить, що Україна понад усе!, але щось вона цими (патріотами першого штибу – як вони себе звуть) не дуже любиться на мінімльну платню в регіоні або сільській місцевості, з колосальними боргами, що набрали демократизатори, та добитою комуністичною інфраструктурою, яку теж повинні відновлювати будь-хто (чи то москалі, чи то жиди, чи то недопатріоти, хто вірно служить Україні не покидаючи її). Ці “патріоти” дуже люблять довге Євро та Доляри і бачать себе лише радниками президента, при-чому особливого апогею ця любов сягає, коли мова йде про податки, які так не хочеться платити такій любимій ненці.
  Особливо надихає канадський героїзм, воювати у минулий Великій Вітчизняній Війні. Такої звитяги, як гріти свої сідниці у еміграції під час війни, та зараз у мірний час плюндрувати могили героїв та нахабство дивитися у вічі ще живих ветеранів – це просто вершина патріотизму воювати у виграних війнах і засуджувати переможців. Шановна діаспоро та решта “патріотів” що марять, щось ваша любов дуже схожа на Любов попа до собаки, яка зїла шматок мяка, але ж піп цією любовью не пишався. Невже жодного бажання прокинутися від анабіозу буржуазного націоналізму?

 4. Ох і сволота ж коментує! П’ята колона. Українофоби. У Чикаго відбулася акція “Вставай Україно!” А в Нововолинську на Волині, обласне керівництво “Свободи” так і не дало дозволу на її проведення. Поцікавтеся, а хто ж від Луцька народодепутатствує у ВР.

 5. Так как оппозицию возглавляют евреи, национальность “украинец” становится выдумкой евреев, а “мова” это просто дефект речи навязанный славянам. Кто-нибудь может представить, что бы титульную нацию в какой-нибудь стране представляли евреи? Так что все эти митинки про эрекцию Украины клоунада!

Comments are closed.